30632.
405. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.