19054.
405. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Ezüst(Ag) nyakék, részben aranyozott, jelzett, biztonsági kapoccsal, egy helyen hibával, h: 44 cm, nettó: 19,97 g