Nyomtatványok Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500634
13508
405
Printed Materials
cca 1900 A tizenhárom aradi vértanú arcképe, valamint az Aradon elítélt honvéd tisztek névsora, nyomat kartonra kasírozva, 21x28 cm 2502694
13509
405
Printed Materials
cca 1900 2 db Görgei Arhurt ábrázoló nyomat kartonon 16x11 cm 2479160
13511
405
Printed Materials
cca 1900 Eduard Kurzbauer (1840-1879) és Johann Herterich (1843-1905) grafikáiról készült fénynyomatok, 2 db, Verlag von Eduard Hallberger, kartonra ragasztva, 25,5x18 cm és 25x16 cm 2484959
13512
405
Printed Materials
cca 1900 Vadászjelenet. Litográfia üvegezett keretben. 12x19 cm 2484955
13513
405
Printed Materials
cca 1900 Montreaux óriás képeslap üvegezett keretben. 15x27 cm 2505717
13514
405
Printed Materials
1901 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1900. 2. kötet. Budapest, Singer és Wolfner. Szecessziós festett, kopott és kissé sérült vászonkötésben, címlapon apró foltokkal, két lap majdnem kijár. 2500356
13515
405
Printed Materials
cca 1900 120 views of Glasgow and Clyde + Three Hundred and Sixty-five views of London, hiányosak 2505307
13516
405
Printed Materials
cca 1900 Budapest, leporellóbelső 16 képpel, borító hiányzik 2500657
13517
405
Printed Materials
cca 1900-1910 Erinnerung an die Sächsische Schweiz, leporelló 12 db litho képpel, sérült borítóval, szétvált állapotban 2503623
13518
405
Printed Materials
cca 1900-1910 2 db puttós keményhátú litho kép, 10x6 cm 2408327
13519
405
Printed Materials
1903 Budapesti Magy. Királyi Állami Főgymnasium Önképzőkörének hangverseny meghívója és műsora, kitöltetlen 2499303
13520
405
Printed Materials
1907 Múűzeumi könyvtári értesítő I. évf. 1. szám. Induló szám. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft