1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
cca 1930 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Bp., Új Idők. Kiadói zsinórfűzéses, haránt-alakú papírkötésben, foltos, szakadt borítóval, a borítón, a címlapon és az elősző lapján hiánnyal.
cca 1930 A gyors Culbertson-bemondás a Bridge-Kompass segélyével. Magyar Játékkártyagyár Rt. Kártyajáték szabályzat. + Bridzs felíró notesz perforált lapokkal.