cca 1970-1980 Papíripari Vállalat Duna Papírárugyára mintakatalógusa, benne sok termékmintával (üvegpapír, korundpapír, stb.), kissé kopott nylon-kötésben
1972 Western European Painting. The Hermitage Collections 1. + Flemish Painting of the Seventeenth Century. The Hermitage Collections 4. Leningrad, 1972, Aurora Art Publishers. 16+16 db színes reprodukció (teljes), angol és orosz nyelven feliratozva, kissé kopott kiadói papírmappában.
1973 125. Anniversaire (1848-1973) de la Société des Ingénieurs Civils de France / a Franciaországi Építészmérnökök Szövetsége 125. évfordulójának meghívója és itallapja
1973-1974 MHSZ és Mezőgazdasági Repülők I. és II. Gemenci Vitorlázórepülő Bajnoksága, 2 db füzet, 21+13 p., tűzött papírkötés, az egyik kissé foltos + 1973 I. Gemenci Vitorlázórepülő Bajnokság plakátja, sérülésekkel, kisebb foltokkal, 58x41,5 cm