1854 Családi Lapok. III. évf. 1-12 sz. Fél évfolyam. 1854. jan. 15.-jun 30. Tudományos és szépirodalmi folyóirat. A vallás-erkölcsi műveltség, s a kath. hitélet emelésére. Kiadja: a Szent-István-Társulat. Szerk.: Ney Ferenc. Pest, 1854., Emich Gusztáv,2 (címlap)+2+III/IV+I-II+598 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, sérült gerinccel, javított kötéssel, foltos lapokkal.
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel.