Antik ón kínálótál, kopott, horpadásokkal jelzett, m: 12 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~8/Antik-on-kinalotal-kopott-horpadasokkal-jelzett-m-12-cm~II2504611
2504611
11509
405
3800
Antique
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,27 EUR , 11,18 USD
Leírás: Antik ón kínálótál, kopott, horpadásokkal jelzett, m: 12 cm
: karap_norbert