Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 40

31471.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
NDK 1972. Német Kultúrszövetség 1972 kétoldalas Br emlékérem műanyag tokban (40mm) T:1- GDR 1972. German Cultural Association 1972 two-sided Br commemorative medallion in case (40mm) C:AU
31472.

NDK 1972. "Német Kultúrszövetség 1972" kétoldalas Br emlékérem műanyag tokban (40mm) T:1- GDR 1972. "German Cultural Association 1972" two-sided Br commemorative medallion in case (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német Demokratikus Köztársaság DN Otto von Guericke egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG feliratú dísztokban (115x83mm) T:1- Democratic Republic Germany ND Otto von Guericke one-sided, cast Br plaque in original display case with ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG inscription (115x83mm) C:AU
31473.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Otto von Guericke" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti "ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG" feliratú dísztokban (115x83mm) T:1- Democratic Republic Germany ND "Otto von Guericke" one-sided, cast Br plaque in original display case with "ÜBERREICHT VOM RAT DER STADT MAGDEBURG" inscription (115x83mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
NSZK 1970. Nemzetközi Aeroszológiai Társaság megalakuló kongresszusa - Berlin Br plakett (152x98mm) T:1 FRG 1970. International Society of Aerosology - Inaugural Congress - Berlin Br plaque (152x98mm) C:UNC
31474.

NSZK 1970. "Nemzetközi Aeroszológiai Társaság megalakuló kongresszusa - Berlin" Br plakett (152x98mm) T:1 FRG 1970. "International Society of Aerosology - Inaugural Congress - Berlin" Br plaque (152x98mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németország 1992. Kennedy / Ich bin ein Berliner kétoldalas, aranyozott tombak emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:1- (eredetileg PP) Germany 1992. Kennedy / Ich bin ein Berliner two-sided, gilt tombac medallion with certificate (30mm) C:AU (eredetileg PP)
31475.

Németország 1992. "Kennedy / Ich bin ein Berliner" kétoldalas, aranyozott tombak emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:1- (eredetileg PP) Germany 1992. "Kennedy / Ich bin ein Berliner" two-sided, gilt tombac medallion with certificate (30mm) C:AU (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németország ~2000. Drezda, Frauenkirche kétoldalas fém emlékérem (40mm) T:PP Germany ~2000. Dresden, Frauenkirche two-sided metal medallion (40mm) C:PP
31476.

Németország ~2000. "Drezda, Frauenkirche" kétoldalas fém emlékérem (40mm) T:PP Germany ~2000. "Dresden, Frauenkirche" two-sided metal medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN Kancellárok - Ludwig Erhard fém emlékérem (34mm) T:1- Germany ND Chancellors - Ludwig Erhard commemorative medallion (34mm) C:AU
31477.

Németország DN "Kancellárok - Ludwig Erhard" fém emlékérem (34mm) T:1- Germany ND "Chancellors - Ludwig Erhard" commemorative medallion (34mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Olaszország 1895. VII. CENTENARIO 15 AOGOSTO 1895 - PADOVA / NATO 15 AGOSTO 1195 - MORTO 13 GIVGNO 1231 - S. ANTONIO kétoldalas Br emlékérem Szent Antal születésének 700-ik évfordulója alkalmából (48mm) T:1-,2 kopott ezüstözés, ph.
31478.

Olaszország 1895. "VII. CENTENARIO 15 AOGOSTO 1895 - PADOVA / NATO 15 AGOSTO 1195 - MORTO 13 GIVGNO 1231 - S. ANTONIO" kétoldalas Br emlékérem Szent Antal születésének 700-ik évfordulója alkalmából (48mm) T:1-,2 kopott ezüstözés, ph.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31479.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Olaszország 1973. XVI. Congresso Messina 1973 - U.T.I. Far jelzett Ag emékérem füllel (17,40g/0.800/40mm) T:2 felületi karc Italy 1973. XVI. Congresso Messina 1973 - U.T.I. Far hallmarked Ag commemorative medallion (17,40g/0.800/40mm) C:XF surface scratch
31480.

Olaszország 1973. "XVI. Congresso Messina 1973 - U.T.I. Far" jelzett Ag emékérem füllel (17,40g/0.800/40mm) T:2 felületi karc Italy 1973. "XVI. Congresso Messina 1973 - U.T.I. Far" hallmarked Ag commemorative medallion (17,40g/0.800/40mm) C:XF surface scratch

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Románia 1922. I. Ferdinánd koronázása Gyulafehérvárott Br emlékérem. Szign.: C. Kristescu (45mm) T:2 több kis ph. Romania 1922. FERDINAND REGELE ROMANIEI SI MARIA REGINA / INTAIUL REGE AL TUTUROR ROMANILOR INCOROANTU SA LA ALBA-IULIA IN 15. X. 1922. (Coronation of Ferdinand I) Br commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (45mm) C:XF multiple small edge errors
31481.

Románia 1922. "I. Ferdinánd koronázása Gyulafehérvárott" Br emlékérem. Szign.: C. Kristescu (45mm) T:2 több kis ph. Romania 1922. "FERDINAND REGELE ROMANIEI SI MARIA REGINA / INTAIUL REGE AL TUTUROR ROMANILOR INCOROANTU S'A LA ALBA-IULIA IN 15. X. 1922. (Coronation of Ferdinand I)" Br commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (45mm) C:XF multiple small edge errors

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
Románia 2002. Fehér megye létrehozásának 10. évfordulója kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- Romania 2002. 10 ani de la Constituirea Judeţean Alba two-sided Br medallion (60mm) C:AU
31482.

Románia 2002. "Fehér megye létrehozásának 10. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- Romania 2002. "10 ani de la Constituirea Judeţean Alba" two-sided Br medallion (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft