Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 40

Franciaország 1844. Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret BOVY szignó HR jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1 France 1844. Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert double-sided Br medallion, hallmarked restrike with BOVY signature and with HR mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:UNC
31459.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1994. A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department two-sided, silvered and enamelled Br plaque in original case (120x70mm) C:UNC
31460.

Franciaország 1994. "A Francia Köztársaság Belügyi és Fejlesztési Minisztériuma - A területi felügyeleti osztály 50. évfordulója alkalmából" kétoldalas, ezüstözött, zománcozott Br emlékplakett eredeti tokban (120x70mm) T:1 France 1994. "French Republic, Ministry of Interior and Planning of the 50th anniversary of the territorial surveillance department" two-sided, silvered and enamelled Br plaque in original case (120x70mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország DN RF (Francia Köztársaság) ezüstözött érem Párizsi Pénzverő dísztokban (82mm) T:1- France ND RF (République Française) silvered medallion in case (82mm) C:AU
31461.

Franciaország DN "RF (Francia Köztársaság)" ezüstözött érem Párizsi Pénzverő dísztokban (82mm) T:1- France ND "RF (République Française)" silvered medallion in case (82mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Görögország DN A görög parlament kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1 Greece DN The Hellenic parliament two-sided, silver patinated Br medallion (65mm) C:UNC
31462.

Görögország DN "A görög parlament" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1 Greece DN "The Hellenic parliament" two-sided, silver patinated Br medallion (65mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Görögország 2005. EAAP kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti tokban (46,56g/0.800/53mm) T:1
31463.

Görögország 2005. "EAAP" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti tokban (46,56g/0.800/53mm) T:1

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
31464.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Horvátország 1998. Horvát Nemzeti Parlament / Szabadság, függetlenség, demokrácia 1990. május 30. ezüstözött Br emlékérem (70mm) T:2 Croatia 1998. Hrvatski Državni Sabor / Samostalnost, sloboda, demokracija 30.V.1990. (Croatian National Parliament / Independence, freedom, democracy 30th May 1990) silvered Br medallion (70mm) C:XF
31465.

Horvátország 1998. "Horvát Nemzeti Parlament / Szabadság, függetlenség, demokrácia 1990. május 30." ezüstözött Br emlékérem (70mm) T:2 Croatia 1998. "Hrvatski Državni Sabor / Samostalnost, sloboda, demokracija 30.V.1990. (Croatian National Parliament / Independence, freedom, democracy 30th May 1990)" silvered Br medallion (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Irak DN Iraki Import- és Exportőrök Uniója - Kurdisztáni Régió plakett fa talpon, sérült fa díszdobozban (182x152mm) T:1- Iraq ND Union of Iraqis Importers & Exporters - Kurdistan Region plaque on wooden base, in damaged wooden display case C:AU
31466.

Irak DN "Iraki Import- és Exportőrök Uniója - Kurdisztáni Régió" plakett fa talpon, sérült fa díszdobozban (182x152mm) T:1- Iraq ND "Union of Iraqi's Importers & Exporters - Kurdistan Region" plaque on wooden base, in damaged wooden display case C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kanada 1999. Kanadai Posta - Hivatalos milleniumi emlék fém emlékérem fémdobozban, leírással, bélyegek hiányoznak belőle (24mm) T:1 Canada 1999. Canada Post - The Official Millenium Keepsake metal commemorative medallion in metal case, with information, stamps are missing (24mm) C:UNC
31467.

Kanada 1999. "Kanadai Posta - Hivatalos milleniumi emlék" fém emlékérem fémdobozban, leírással, bélyegek hiányoznak belőle (24mm) T:1 Canada 1999. "Canada Post - The Official Millenium Keepsake" metal commemorative medallion in metal case, with information, stamps are missing (24mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lengyelország 1977. Nemzetközi Aeroszológiai Társaság 2. Nemzetközi Kongresszusa - Varsó egyoldalas Br plakett (146mm) T:1 Poland 1977. International Society of Aerosology - 2nd International Congress - Warsaw one-sided Br plaque (146mm) C:UNC
31468.

Lengyelország 1977. "Nemzetközi Aeroszológiai Társaság 2. Nemzetközi Kongresszusa - Varsó" egyoldalas Br plakett (146mm) T:1 Poland 1977. "International Society of Aerosology - 2nd International Congress - Warsaw" one-sided Br plaque (146mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Macedónia DN 8db-os, felvarrókból, jelvényekből és rangjelzésekből(?) álló rendőrségi tétel eredeti díszdobozban T:1-2 Macedonia ND 8pcs police lot in original case, within sew-ons, badges and insignias(?) C:UNC-XF
31469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31470.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft