Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel,4 db:
1968 Balaton Guide, HungarHotels,Bp.,1968,Cartographia, 19x56 cm, kihajtva: 39x56 cm.;
cca 1970 Balatoner Fremdenführer, 20x57 cm, kihajtva: 40x57 cm.;
cca 1990-2000 Abbatia Benedictina Tihany, [Veszprém], F. Szelényi Ház.;
1963 Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,(1963),Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, térkép-melléklettel, egy-két aláhúzással, kissé kopott borítóval.
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 14.: Balaton. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a füzet teste elvált a borítótól.