Bolhapiac Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504913
11857
405
Flea Market
Mángorló, díszesen faragott fa, jelzett, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 86,5x13x7,5 cm 2505088
11858
405
Flea Market
Bivaly keleti figurával, talapzattal, sérült, m: 14 cm 2505049
11859
405
Flea Market
Réz rokokó stílusú asztali szett, gyertyatartó, gyufatartó, stb., jó állapotban 2505182
11860
405
Flea Market
Régi, gazdagon díszített domborműves bőr mappa, kissé sérült, foltos állapotban, 27,5x22 cm 2504577
11861
405
Flea Market
Filigrán díszítésű rézváza, kopott m: 10 cm 2504586
11862
405
Flea Market
Arató nők, tűgobelin, üvegezett kopott fakeretben. 10x14cm 2503130
11863
405
Flea Market
Fém klasszicista stílusú gyertyatartó, apró hibákkal, m: 43 cm 2502635
11864
405
Flea Market
Hermann ezüstözött alpakka kiöntő, kopott, jelzett, m: 10cm 2501843
11865
405
Flea Market
Ezüstözött alpakka tálca, díszes vésetekkel. Jelzett, kopott. 42x33cm 2503758
11866
405
Flea Market
Üvegtestű petróleumlámpa, falra akasztható, korának megfelelő állapotban m: 29 cm 2503760
11867
405
Flea Market
Tejüvegtestű petróleumlámpa, fém kehely formájú aljjal, korának megfelelő állapotban m: 44 cm 2503672
11868
405
Flea Market
Vegyes alpakka evőkészlet. (merőkanál, mokkás kanál, teás kanál, evőkanál. villa, kés) Részben jelzett, kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft