Bolhapiac Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2502606
11845
405
Flea Market
Harley Davidson fémdoboz, fedél nélkül, kopott, rozsdafoltokkal, m: 18,5 cm, d: 11 cm 2503348
11846
405
Flea Market
Art deco réz tálca, gilosált díszítéssel, alján ezüstözött, kopásnyomokkal, 32,5x26,5 cm 2503584
11847
405
3200
Flea Market
Tejüveg lámpabúra, d: 24,5 cm, szereléknél d: 5 cm + bakelit foglalat 2503557
11848
405
26000
Flea Market
cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában. 2503642
11849
405
Flea Market
Vegyes cipőpasztás és cigarettás fémdobozok, közte háború előttiek, kopott, rozsdafoltos állapotban 2504407
11850
405
14000
Flea Market
cca 1930-1940 Carl Zeiss Jena Binoctar 7x50 távcső, kisebb kopásnyomokkal, 20,5x17,5 cm 2505128
11851
405
Flea Market
10 db régebbi könyvborító, közte bőr, bársony, filc, stb., vegyes méretben és állapotban 2504634
11852
405
Flea Market
10 db különféle doboz (bonbon, borotvapenge, after shave, díszdobozok, stb.), vegyes méretben 2504663
11853
405
Flea Market
3 db különféle női táska (válltáska, kézitáska), bőr/műbőr, különböző méretben, megkímélt állapotban 2504853
11854
405
Flea Market
1-es villamos tábla, Bécsi út - Közvágóhíd, sérüléssel, kopásnyomokkal, 50x30 cm 2504877
11855
405
Flea Market
4 db szerszám: asztalos kézi furdancs + kalapács fa nyéllel + 2 db öntöttvas fogó, h: 16 cm - 35 cm 2504898
11856
405
Flea Market
EKA retró robbanásbiztos ipari lámpatest, típus: 31312, felfüggeszthető, h: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft