Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 12

17129.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17130.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Avarffy Elek: Vadászutakon. Bp., 1942, Vajna és Bokor, 202+6 p. Az oldalszámozáson belül 16 tábla fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.
17131.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
26
17132.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. Bp, 1966, Pannónia. Színes fényképekkel gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötésben, kissé foltos állapotban. Megjelent 3800 példányban.
17133.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági, 193 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17134.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
Széchenyi Zsigmond: Egy magyar vadász hitvallása I-II. (Ahogy elkezdődött..., Ünnepnapok). Bp., 1961, 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17135.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, sarkán nyomódott kötéstáblával, kissé kopottas állapotban.
17136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17137.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17139.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17140.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft