Könyvek: Történelem

Tételek száma: 162

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet. (3. kötet kiányzik. Összesen 4 db. Bp.,(1894-1898),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Számos fekete-fehér és színes illusztrációkkal, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kicsit kopott borítókkal
15653.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15654.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). 1996, Interseas Editions. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, ragasztókötött gerinc néhol kezd szétválni.
15655.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ezernyolcszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki szabadságharcz képekben. Szerk.: Jókai Mór - Bródy Sándor - Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth Kiadó. Az 1898. évi kiadás (Bp., Révai) reprintje. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászonkötésben, jó állapotban.
15656.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. kötet. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papírtokban, jó állapotban.
15657.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Michael Coe -Dean Snow -Elizabeth Benson: Az ősi Amerika atlasza. Ford.: Kóthay Katalin, Szeljak György. Bp.,1997,Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
15658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Donald Matthew: A középkori világ atlasza. Ford.: Falvay Mihály. Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mályusz Elemér: A középkori magyarság település- és nemzetiségpolitikája. Bp., 2002. Kiadói papírkötés.
15660.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Rátz Kálmán: A pánszlávizmus története. Bp., 2000, Lucidus. Kiadói papírkötés.
15661.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15662.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Lengyel Tünde-Várkonyi Gábor: Báthory Erzsébet. Egy asszony élete. Bp., 2010, General Press. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15663.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15664.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft