Könyvek: Technika

Tételek száma: 27

Fialovits Béla: A MÁV gőzmozdonyainak történetei fejlődése I-II. Bp., 1941-1942. Különlenyomat a Technika számaiból. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1947 Lexique Technique Ferroviare Eisenbahntechnisches Wörterbuch. Francais-Allemand - Allemand-Francais, Französisch-Deutsch - Deutsch-Französisch. [Paris,] én., S. N. C. F. Service Technique de la Direction Générale, 292+1+38 p. Francia és német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás jegyzettel.;  cca 1947 Lexique Technique Ferroviare Railway Technival Vocabulary. Francais-Anglais - Anglais-Francais, French-English - English-French. [Paris,] én., S. N. C. F. Service Technique de la Direction Générale Centre de Documentation, 275+1+36 p. Francia és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás jegyzettel.;
17224.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17225.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17226.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
17227.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Möller Károly: Építési zsebkönyv. I-II. kötet. Bp., 1943, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 872 p. + 960 p. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval.
17228.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
David, Ludwig: Vezérfonal amatőr fényképészek számára. Tankönyv kezdők és előhaladottak részére. Ford. és kiadja Kecskeméti Sándor. 1. kiadás. Temesvár, 1909, (Hunyadi ny.) VII, 251 l., 11 lev. 95 szövegközti képpel, ábrával. Kiadói, kissé sérült papírborítóval, kissé sérült fűzéssel
17229.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17230.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Repülőgép, sárkány és rendszerismeretek I., III. Bp., 1980. KPM Kiadói papírkötésben. Kiadói forgalomban nem kapható tankönyvek
17231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Repülőgépek rádióberendezései + Rádiónavigáció Bp., 1979-80. KPM Kiadói papírkötésben. Kiadói forgalomban nem kapható tankönyvek
17232.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
17234.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft