Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 32

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Puskás Ferenc (1927-2006) labdarúgó és Hámori Tibor által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, sérült gerinc, belül a gerincnél kissé sérült, kissé kopottas állapotban.
15600.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10
Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval. Czibor Zoltán (1929-1997) magyar válogatott labdarúgó, az Aranycsapat tagja által DEDIKÁLT példány!
15601.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pap Jakab: A biliárdjáték kézikönyve. 120 ábrával. Bp. (1929.) Delta. 109 l. Fűzve, kiadói papírborítékban, jó állapotban
15602.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Báró Eötvös Loránd, a tudós fotográfus. A kötetet összeállította és a kísérő tanulmányt írta: Kis Domokos Dániel. A magyar fotográfia történetéből 19. Bp., 2001., Magyar Fotográfiai Múzeum-Magyar Állami Eötvös Loránd Geofizikai Intézet. Eötvös Loránd nagyon gazdag fekete-fehér fotóival, jelentős részben hegyekkel, utazással, és hegymászással kapcsolatos fotóival illusztrált. képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
15603.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Díjlovaglás -Az Országos Társadalmi Lovas Szövetség Munkaközössége összeállításában/Sport Lap-És Könyvkiadó. Bp., 1954. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
15604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sztanoj Miklós: A karambol-játék kézikönyve. Uj olcsó kiadás.  Bp., 1896, Hornyánszky. 2 lev+XXVIII+ 244 l+ 2 lev. 180 ábrával. Fűzve, kiadói papírborítóval. Szétvált fűzés, sérült papírborító.
15605.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15606.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A lovasember kézikönyve 1-2. Pony Club. Fordította: dr. Burucs Balázs. Bp., 2011, Pony Club. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pilatus. Berg und Bahn. Festschrift zum 50. Jubiläum der Pilatus-Bahn. Alpnachstad, 1939, Pilatus-Bahn-Gesellschaft. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback
15609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kelemen Aurél: A modern Lawn-tennis sport. Budapest, 1925, szerző kiadása. Fűzve ,kötés nélkül. egy két lap sérült
15610.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Ozolin: Magas- és rúdugrás. Bp., 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat, 26+1 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15611.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft