Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 42

Herczegh Géza, vitéz: A m. kir. veszprémi 31. honvéd gyalogezred, a 31. 46. és a 79. honvéd menet zászlóaljak, valamint a 31/I. népfölkelő zászlóalj története. Írta és a vázlatokat megrajzolta: - -. Kiadja a volt 31. Honvéd Gyalogezred Bajtársi Szövetsége megbízásából - - Könyvnyomdai Műintézete. Cegléd, 1936., Sárik Gyula és Géza, 448 p. Gazdag szövegközti képanyaggal, csatavázlatokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza, sérült kötéssel.
16558.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
Butler, Rupert: SS-Leibstandarte. Az első SS-hadosztály története (1933-45). Debrecen, 2001, Hajja és Fiai, 160 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16559.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Háborús album. A világháború történelme képekben. Szerk.: Tábori Kornél. Pesti Napló kiadása. Bp.,é.n.,Jókai Nyomda, 240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A borító Földes Imre (1881-1948) grafikus munkája Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel, 1-2 laza lappal.
16560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Lugosi József, Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
16561.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
John Keegan: Maszk: A parancsnoklás álarca. A hadvezéri mesterség Nagy Sándortól napjainkig. Ford.: Balanyi Bibiána és Molnár György. [Debrecen], 1998., Aquila. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, egészen kis kopásnyomokkal.
16562.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Antony Beevor: Sztálingrád. A keleti front fordulópontja. 1942-1943. Ford.: Kőrös László. [Debrecen], 2000, Aquila. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16563.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: Királyért és hazáért. A m. kir. honvédség szervezete, egyenruhái és fegyverzete. 1868-1918. A szöveget Barcy Zoltán, a rajzokat Somogyi Győző készítette. Katona Tamás előszavával. Bp.,é.n., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hermann Róbert: 1848-1849 a szabadságharc hadtörténete. Bp., 2001., Korona. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16566.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ferenczy Ödön: Harc a kémek ellen. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, Biczó grafikájával, jó állapotban.
16567.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
M. Szabó Miklós: A magyar Katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004. Zrínyi. Kiadói kartonálásban
16568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bem apó. Szerk.: báró Balás György. Bp., 1934, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 281+1 p. + 1 t. (báró Balás György portréja). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16569.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft