Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 18

17351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefers Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17352.

Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefer's Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ámon Ágnes: Fenyő Mama gyermekei. Verses mese. Ifj. Bohus János rajzaival. Bp., 1946., Kapucinus-ny., 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borítón halvány ceruzás jegyzettel.
17353.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Andrássy Zoltán illusztrációival. A borító Nicu Rusu terve. Bukarest, 1972., Ion Creanga. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
17354.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Bp., 1919, Athenaeum. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17355.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Andersens Kindermärchen. Nürnberg, Theo. Stroefer Kunstverlag. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
17356.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Brüder Grimm: Kinder- und Hausmärchen - Volksausgabe mit Illustrationen von P. Grot Johann und R. Leinweber, Stuttgart cca 1900. Deutsche Verlag. Kiadói festett, kissé kopott vászonkötésben / in slightly worn linen binding
17357.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17359.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Tányértalpu Koma a híres mackó első képeskönyve. A képeket festette: Mühlbeck Károly. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 9 sztl. lev. Kihajtható képeskönyv, rossz, széteső állapotban, egy-két táblán hiányos, részben leszakadt képekkel.
17360.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17361.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17362.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Charles Dickens: Oliver Twist. Regents Illustrated Classics. New York, én., Regents Publishing Co. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17363.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft