1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Magyar Törvénytár. 1910. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1911., Franklin, VI+2+111 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, névbélyegzővel, beragasztott kis jegyzetcsíkokkal.