Könyvek: Jog

Tételek száma: 21

15632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Holger Preuss: Az olimpiai játékok gazdasági háttere. Az 1972-2008. évi olimpiai játékok összehasonlítása. Bp, é.n., Sanoma Budapest Kiadói Zrt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15633.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15634.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15635.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15636.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.
15637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.
15638.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15639.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1840dik évi országgyülésen alkotott törvényczikkelyek Pozsonyban, Nyomtatták Weber, Wigand és Belnay örökösei, 2 p. + 242 p. (Folio). Articuli Comitiorum anni 1840. Kiadói, sérült papírkötésben.  A reformkori országgyűlés törvényei között szerepel a 29. törvénycikk, amely a zsidók emancipációja felé tett első lépés volt, melyben megengedték számukra a szabad letelepedést.
15640.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15641.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15642.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15643.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft