Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 13

Sing a Song of Sixpence. English Nursery Rhymes. Illustrations by Luc Degryse. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
17320.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Friedrich Ludwig Stamms Ulfilas, oder die uns erhaltenen Denkmäler der gothischen Sprache. Text, Wörterbuch und Grammatik. Neu herausgegeben von Dr. Moritz Heyne. Achte Auflage. Paderborn und Münster, 1885, Druck und Verlag von Ferdinand Schöningh, XII+424 p. Német nyelven. Könyvkötői félvászon-kötés, sérült, részben szétvált borítóval és kötéssel, helyenként sérült, javított lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, az első néhány lap kijár.
17321.

Friedrich Ludwig Stamm's Ulfilas, oder die uns erhaltenen Denkmäler der gothischen Sprache. Text, Wörterbuch und Grammatik. Neu herausgegeben von Dr. Moritz Heyne. Achte Auflage. Paderborn und Münster, 1885, Druck und Verlag von Ferdinand Schöningh, XII+424 p. Német nyelven. Könyvkötői félvászon-kötés, sérült, részben szétvált borítóval és kötéssel, helyenként sérült, javított lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, az első néhány lap kijár.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Anthologie de la poésie hongroise contemporaine. Établie et traducite par Léon Bazalgette, Géo Charles, Ladislas Gara, Victor Hincz, Jules Illyes, Marcel Largeaud, Fernand Lot, Béla Pogány. Sous la direction de Béla Pogány. Revision de Géo Charles. Paris,1927,Les Écrivains Réunis,215+3 p. Ady Endre, Babits Mihály, Balázs Béla, Déry Tibor, Füst Milán, Gellért Oszkár, Heltai Jenő, Ignotus, Illyés Gyula, Juhász Gyula, Kaffka Margit, Kassák Lajos, Kosztolányi Dezső, Márai Sándor, Mécs László, Szabó Lőrinc, Szép Ernő és mások verseit tartalmazó francia nyelvű antológia. Kiadói papírkötés, az elülső borítón szakadással, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
17322.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Josef Turóczi-Trostler: Goethes Herz ein Kieselstein. Dedikált. Bp., 1928. Szerzői. 24p. Kiadói papírkötésben
17323.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Prof. Dr. Ed. Hoche: Fables de Florian, de lacademie Française, de celles de Madrid, Florence etc. Mit grammatischen, historisch - geographischen und mythologischen Bemerkungen und einem Wörterbuche neu herausgegeben von - - Leipzig, ,Ernst Fleischer, 4+147+1+49+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17324.

Prof. Dr. Ed. Hoche: Fables de Florian, de l'academie Française, de celles de Madrid, Florence etc. Mit grammatischen, historisch - geographischen und mythologischen Bemerkungen und einem Wörterbuche neu herausgegeben von - - Leipzig, ,Ernst Fleischer, 4+147+1+49+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben
17325.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db könyv - Die Frau mit den Karfunkelsteinen + Dichtergrüße von Elise Polko. Kötetenként változó kötésben és állapotban / half and full linen binding, damaged condition
17326.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben
17327.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17328.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Christoph Martin Wieland`s sämmtliche Werke. 34. Band. Leipzig, 1857, G. J. Göschensche,6+410 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17329.

Christoph Martin Wieland`s sämmtliche Werke. 34. Band. Leipzig, 1857, G. J. Göschen'sche,6+410 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hoberdanácz: Wer ist der rechte Mann? Pressburg, 1875, Carl Angermayer. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bernard Shaw: Pygmalion: Komödie in fünf AKten von - -. Berlin, 1913, S. Fischer. Zweite Auflage. Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben.
17331.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft