Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 299

A Mediciek fénykora. Élet és művészet a reneszánsz Firenzében. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Szépművészeti Múzeum. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
34
Mátyás király öröksége. Késő reneszánsz művészet Magyarországon. (16-17. sz.) Szerk.: Mikó Árpád és Verő Mária. Reneszánsz év - 2008. Magyar Nemzeti Galériában rendezett kiállítás katalógusa. Bp., 2008., Magyar Nemzeti Galéria. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16625.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16626.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Művészlexikon I-IV. köt. Bp., 1994-1995., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16627.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
16628.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tűzben született szépség. Összeáll.: Szvircsek Ferenc. Krása v ohni zrodná. Im Feuer geborene Schönheit. Salgótarján, 1999., Nográd Megyei Múzeumok Igazgatósága. Magyar, német és szlovák nyelven. Színes képekkel illusztrált. Üvegművészeti kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötésben.
16629.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Keleti művészeti lexikon. Szerk.: Fajcsák Györgyi. Budapest, 2007, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
16630.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gellér Katalin: A gödöllői művésztelep. (1901-1920.) A tanulmányt írta: Gellér Katalin. Szerk.: Őriné Nagy Cecília, Prékopa Ágnes. Gödöllő, 2001., Gödöllői Városi Múzeum. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
16631.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés, foltos.
16632.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
28
Gál Vilmos, Ihász István: 56 rejt jel képek. A forradalom titkos művészete. 56 codes signals images. The secret art of the revolution. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16633.

Gál Vilmos, Ihász István: '56 rejt jel képek. A forradalom titkos művészete. '56 codes signals images. The secret art of the revolution. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Derkovits Gyula: 1514. Bp., 1972, Magyar Helikon. 12 db fametszet-reprodukció, ofszet, papír, kiadói kissé kopott karton mappában, 47x47 cm
16634.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban tulajdonosi névbejegyzéssel.
16635.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft