Krúdy Gyula: A tiszaeszlári Solymosi Eszter. Bp., 1975, Magvető. Kiadó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000019/Krudy-Gyula-A-tiszaeszlari-Solymosi-Eszter-Bp-1975-Magveto-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-s~II2501740
2501740
17484
405
Leírás: Krúdy Gyula: A tiszaeszlári Solymosi Eszter. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
: karap_norbert