1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Coolen, Anton: A jó gyilkos. Ford.: Madelon Lulofs. Bp., 1942, Athenaeum, 219 p. A kiadó fennállásának 100. évfordulós kiadása. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, illusztrált kiadói papírborítóban.