Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 349

17370.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Zimmermann Ágoston, Dr.: Patkolástan kovácsok számára 185 képpel Budapest, 1916, Pallas Rt. Nyomdája, 164 p., ill. M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai Zimmermann Ágoston. m. kir. állatorvosi főiskolai ny. r. tanár, MTA tag. Tűzve, borító nélkül. Ritka!
17371.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bertolt Brecht színművei I-II. 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1750/1260) példány.
17372.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Tóth Árpád: Hajnali szerenád A szerző első megjelent kötetének első kiadása.  [Budapest], 1913, Nyugat, 72 p. A borítófedél illusztrációját Falus Elek készítette. Kissé sérült kiadói papírkötésben.
17373.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Kosztolányi Dezső: Meztelenül. - - Uj versei. Bp., [1927], Athenaeum, 67 p. Első kiadás. A borítón Gara Arnold avantgárd borítótervével. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, és az egyik sarkán gyűrődésnyommal, a hátsó borítón kis foltokkal, egy lap szélén kis szakadásokkal, a könyv elején a felvágatlan lap felszakadt. Felvágatlan lapokkal.
17374.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
József Attila: Költészet és nemzet. József Attila hátrahagyott írásai közül Sándor Pál válogatta ki és rendezte sajtó alá. Bp.,[1941], Dokumentum Könyvek,(Nádor-ny.),63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kijáró, sérült címlappal.
17375.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
Fazekas Béla - Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. (Bp. 1948.) Szikra Rt. 268 l. + 2 mell. (hibajegyzékek).Korebeli félvászon kötésben
17376.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herczeg Ferenc: A nap fia. Dedikált, első kiadás! Bp., 1931, Singer és Wolfner. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötés, ex libris-szel.
17377.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói félvászon kötés, szép állapotban. Hozzá az eredeti papírborító megragasztva
17378.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Krúdy Gyula: Pál apostol levelei. Bp., 1995, Szenci Molnár Társaság. Megjelent 1000 példányban, 396. számozott példány, első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17379.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kosztolányi Dezső: Alakok. Molnár C. Pál szövegközti illusztrációival. Bp.,[1929], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 144+1 p. Első kiadás. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötés
17380.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Wirth, Oswald: A szabadkőművesség okkult szimbólumai. Bp., 1998, Édesvíz Kiadó, 102+10 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17381.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft