Kocsis Zoltán karmester vintage fotó Kresz Albert gödöllői fotóművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~21/Kocsis-Zoltan-karmester-vintage-foto-Kresz-Albert-godolloi-fotomuvesz-pecsettel-jelzett-alk~II2499382
2499382
12801
405
Photo
Leírás: Kocsis Zoltán karmester vintage fotó Kresz Albert gödöllői fotóművész pecséttel jelzett alkotása 24x16 cm
: ra