Galántai Zita: Euripidész - Médeia, díszletterv. Akvarell, papír, kart... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Galantai-Zita-Euripidesz-Medeia-diszletterv-Akvarell-papir-kartonra-kasirozva-Jelzes-~II2504984
2504984
10627
405
7500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Galántai Zita: Euripidész - Médeia, díszletterv. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Sérült. Teljes méret: 66x37,5cm, grafikák mérete: 6x8cm
: karap_norbert