10728.
405. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Gyimesi házak. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (4/50), üvegezett keretben, 19,5x13,5 cm