Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2503786
10749
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 db sérült grafika, keret nélkül, jelzés nélkül. max méret: 22,5x30cm. 2501653
10750
405
Varga Hajdú István: Béke galamb 1971. Nyomat, papír. 34x23cm. Keret nélkül, paszpartuban. 2501144
10751
405
3800
Fürjes jelzéssel: Tetőkert. (Dachgarten) 159/300, Szerigráfia, papír, 43×57 cm, üvegezett sérült keretben. 2500989
10752
405
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei ház. Rézkarc, papír. hullámos. 9x14cm, övegezett sérült keretben. 2500816
10753
405
Olvashatatlan jelzéssel: Utca. Linómetszet, papír. 16x10,5cm 2500801
10754
405
H. Gőcze Judit: Tanya. Print, papír. jelezve a nyomaton. 21x31cm 2500786
10755
405
5 db vegyes grafika, malacka, boci, fekete macska, , huszár, tájkép. max méret: 25x33cm 2499066
10756
405
Kmety jelzéssel: Férfi díszmagyarban. Színezett nyomat, papír. 16x22cm, üveg nélküli fakeretben. 2497740
10757
405
Jelzés nélkül: Ádám és Éva. Rézkarc, papír, körbevágva, vékony kartonra kasírozva. 32x24 cm 2497765
10758
405
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet. Rézkarc, papír. Lap széle foltos, 18×27,5 cm. 2499315
10759
405
Bujtás Jutka 1979 jelzéssel: Női akt. Monotípia, papír. 27x11,5 cm. Üvegezett fa keretben. 2500742
10760
405
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage á Ferenc Liszt . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/III), paszpartuban, 37×15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft