Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2472745
10737
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek (erotikus grafika). Rézkarc, papír. 10x7 cm 2438804
10738
405
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen - Die Stadtwaage. Rézkarc, papír. Kissé kopott, üvegezett fa keretben, 18x13 cm 2427504
10739
405
Gy. Molnár István (1933-2010): Napraforgók. Rézkarc, papír, lap széle foltos, 29×19 cm 2450960
10740
405
Csikós jelzéssel: Holdfényes táj. Rézkarc, papír, 17,5×23,5 cm 2455799
10741
405
500
4 db grafika: Szigeti Lili, 2 nyomat, egy jelzés nélküli pasztell. 2453169
10742
405
Olvashatatlan jelzéssel: Világítótorony. Litográfia, papír, számozott (16/50), paszpartuban, 17×10,5 cm 2504957
10743
405
Jelzés nélkül: Mozdulat. Rézkarc, papír. Foltos, sérült. 14x9cm 2504591
10744
405
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron. Rézkarc papír. Fakeretben. 8,5x12cm 2503587
10745
405
LK jelzéssel: Konstrukció. Szitanyomat, papír, Paszpartuban 21x23 cm 2503849
10746
405
Olvashatatlan jelzéssel: A híd. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, sérült, keret nélkül. 40x22cm 2503809
10747
405
Olvashatatlan szignóval: Szamuráj. Fametszet, papír. üvegkeretben. 22x26cm 2503807
10748
405
Olvashatatlan szignóval: Sakura. Fametszet, papír. üvegezett keretben. 22x19cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft