Meisseni kézzel festett porcelán váza. Jelzett: kardos Meissen. Apró k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Meisseni-kezzel-festett-porcelan-vaza-Jelzett-kardos-Meissen-Apro-kopasokkal-m-24-cm~II2491613
2491613
11420
404
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Meisseni kézzel festett porcelán váza. Jelzett: kardos Meissen. Apró kopásokkal, m: 24 cm.
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: