Herendi Maugsch Gyula (1882 - 1946): Jegesmedve, kézzel festett porcel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Maugsch-Gyula-1882-1946-Jegesmedve-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopas-nyomok-~II2490279
2490279
11256
404
38000
Leírás: Herendi Maugsch Gyula (1882 - 1946): Jegesmedve, kézzel festett porcelán, jelzett, kopás nyomok, 22×41 cm
: karap_norbert