Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, sérült, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Hofeherke-es-a-het-torpe-kezzel-festett-jelzett-serult-m-6-es-13-5-cm-kozott~II2492056
2492056
11258
404
Leírás: Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 6 és 13,5 cm között.
: karap_norbert