Herendi Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Apponyi-mintas-leveles-talka-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-apro-kopasokkal-15C3979~II2491628
2491628
11222
404
Leírás: Herendi Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal, 15×9 cm.
: karap_norbert