Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 803 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1803. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (fül hiány és sérült)