Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2491636
11207
404
Herendi Rotschild mintás cukortartó. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbákkal. m: 9 cm, d: 9 cm. 2491629
11208
404
Herendi Rotschild mintás hamutartó. Kézzel festett porcelán, jelzett, 13×11 cm. 2492923
11209
404
Herendi (1944) Poisson mintás erőleveses csésze. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Kopott. M: 6 cm 2337952
11210
404
Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 28,5 cm. 2492642
11211
404
4800
Herendi zöld waldstein mintás levél formájú tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. 15x9cm 2491627
11212
404
Herendi fleur de Indes mintás gyertyatartó, négyágú. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm. 2493442
11213
404
Herendi zöld Fleur des indes vertes mintás 4 részes kagylós kínáló, madár fogantyúval, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült. 35x35x13cm 2491638
11214
404
Herendi fleur de Indes mintás poháralátét. 6 db. Kézzel festett porcelán, jelzett, sérült. d: 9 cm. 2493617
11215
404
Herendi Apponyi mintás kaspó, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, restaurált. m: 16 cm 2491619
11216
404
4 db Herendi zöld Apponyi mintás tálka. Jelzett, apró kopásokkal, kézzel festett porcelán. 14×9 cm. 2491646
11217
404
Herendi Apponyi mintás gyertyatartó átalakítva lámpává. Kézzel festett porcelán, jelzett, m: 15 cm. 2491641
11218
404
Herendi Apponyi mintás mokkáscsészék vegyesen. 5 db csésze, 6 db csészealj. Kézzel festett porcelán. Jelzett, sérülésekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft