Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2493884
11195
404
Herendi Viktória mintás áttört porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2490197
11196
404
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, pró kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 19 cm 2490193
11197
404
Herendi Viktória mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 20 cm 2494010
11198
404
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 13x13 cm 2490168
11199
404
Herendi Viktória mintás, kézzel festett porcelán gyufatartó, kopott, jelzett, 5x6x3cm 2497071
11200
404
Herendi Viktória mintás cigarettakínáló. m: 6 cm, jelzett, kopott. 2490210
11201
404
Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kopott. 9x5,5 cm 2493992
11202
404
28000
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, m: 33cm 2490177
11203
404
Herendi 1893 antik, teás csésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett: szalagos Herend. Kopott. m:7 cm, d: 16 cm 2495363
11204
404
Herendi, Óherendi, ritka virág mintás porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. d:18,5 cm 2491626
11205
404
Herendi Rotschild mintás gyertyatartó. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 16 cm. 2491631
11206
404
Herendi Rotschild mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán apró csorbákkal, kopásokkal. Jelzett, d: 17 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft