2 db fali kerámia, imádkozó kisfiú és puszizkodó gyerekek. Az egyik je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/2-db-fali-keramia-imadkozo-kisfiu-es-puszizkodo-gyerekek-Az-egyik-jelzett-Adriano-e-Giusepp~II2492321
2492321
11125
404
Art-ceramics
Leírás: 2 db fali kerámia, imádkozó kisfiú és puszizkodó gyerekek. Az egyik jelzett: Adriano e Giuseppe Ricci. Kopott. 23x15, 23x17 cm
: nagy_andras