Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 27

Vegyes 11db-os külföldi és magyar bankjegy tétel, közte Orosz Birodalom 1909. 10R Szign.: Shipov T:III Mixed 11pcs of foreign and hungarian banknotes lot, with Russian Empire 1909. 10 Roubles Sign.: Shipov C:F
31515.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
160db-os magyar és külföldi érmetétel, közte Málta, Libanon, Moldova T:vegyes 160pcs Hungarian and foreign coin lot, within Malta, Lebanon, Moldova C:mixed
31516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
100db-os magyar és külföldi érmetétel, közte Német Birodalom 1900J 10pf Cu-Ni T:vegyes 100pcs Hungarian and foreign coin lot, within German Empire 1900J 10 Pfennig Cu-Ni C:mixed
31517.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12db-os érmetétel (benne 10db Ag), közte 1762K 1kr Cu Mária Terézia + 1893KB 1K Ag Ferenc József + 1947. 5Ft Ag Kossuth (2x) + 1915KB 1K Ag Ferenc József + Ausztria 1895. 1K Ag Ferenc József + Orosz Birodalom 1913. 5k Ag + Japán 1912-1917. 10s Ag T:vegyes patina 12pcs coin lot (within 10pcs Ag), within Hungary 1762K 1 Kreuzer Cu Maria Theresia + 1893KB 1 Korona Ag Franz Joseph + 1947. 5 Forint Ag Kossuth (2x) + 1915KB 1 Korona Ag Franz Joseph + Austria 1895. 1 Corona Ag Franz Joseph + Russian Empire 1913. 5 Kopecks Ag + Japan 1912-1917. 10 Sen Ag C:mixed patina
31518.

12db-os érmetétel (benne 10db Ag), közte 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" + 1893KB 1K Ag "Ferenc József" + 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) + 1915KB 1K Ag "Ferenc József" + Ausztria 1895. 1K Ag "Ferenc József" + Orosz Birodalom 1913. 5k Ag + Japán 1912-1917. 10s Ag T:vegyes patina 12pcs coin lot (within 10pcs Ag), within Hungary 1762K 1 Kreuzer Cu "Maria Theresia" + 1893KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" + 1947. 5 Forint Ag "Kossuth" (2x) + 1915KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" + Austria 1895. 1 Corona Ag "Franz Joseph" + Russian Empire 1913. 5 Kopecks Ag + Japan 1912-1917. 10 Sen Ag C:mixed patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
100db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
100db-os magyar és külföldi érmetétel T:vegyes 100pcs Hungarian and foreign coin lot C:mixed
31520.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
200db vegyes magyar és külföldi Al fémpénz T:vegyes
31521.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes: Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó Al és Cu-Ni emlékérem (2xklf) +  Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben fém emlékérem (32mm) + 1982. 100Ft Cu-Ni Labdarúgó világbajnokság 1982 T:1-,2
31522.

Vegyes: Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al és Cu-Ni emlékérem (2xklf) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" fém emlékérem (32mm) + 1982. 100Ft Cu-Ni "Labdarúgó világbajnokság 1982" T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes: Amerikai Egyesült Államok 1822. 1c Br, nagyobb darab levágva +Német Birodalom ~1900. Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich Cu zseton T:3 ly. Mixed: USA 1822. 1 Cent Br, larger piece cut off + German Empire ~1900. Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich Cu token C:F hole
31523.

Vegyes: Amerikai Egyesült Államok 1822. 1c Br, nagyobb darab levágva +Német Birodalom ~1900. "Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich" Cu zseton T:3 ly. Mixed: USA 1822. 1 Cent Br, larger piece cut off + German Empire ~1900. "Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich" Cu token C:F hole

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31524.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12db-os, gyengébb tartású magyar és külföldi Ag érmetétel (érmék összsúlya: 36,25g), közte Ausztria 1894. 1K Ag Ferenc József (2x) T:3-4 12pcs, Hungarian and foreign Ag coin lot in weaker condition (total weight of the coins: 36,25g), within Austria 1894. 1 Corona Ag Franz Joseph (2x) C:F-G
31525.

12db-os, gyengébb tartású magyar és külföldi Ag érmetétel (érmék összsúlya: 36,25g), közte Ausztria 1894. 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3-4 12pcs, Hungarian and foreign Ag coin lot in weaker condition (total weight of the coins: 36,25g), within Austria 1894. 1 Corona Ag "Franz Joseph" (2x) C:F-G

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
31526.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft