Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 32

1984. Bp. Honvéd 1949-1984 egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-
30716.

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1998. Kőbánya - Nemzetközi Diáksportvetélkedő 1998 - Internationale Schülerwettkämpfe mázas kerámaplakett dísztokban (102x120mm) T:1
30717.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1984. XXIII. Nyári Olimpiai Játékok Los Angeles 1984 Br emlékérem szett (24xklf) eredeti, kissé kopottas dísztokban (31mm) T:1  USA 1984. Games of the XXIIIrd Olympiad Los Angeles 1984 Br commemorative medallion set (24xdiff) in original, somewhat worn display case (31mm) C:UNC
30718.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "XXIII. Nyári Olimpiai Játékok Los Angeles 1984" Br emlékérem szett (24xklf) eredeti, kissé kopottas dísztokban (31mm) T:1 USA 1984. "Games of the XXIIIrd Olympiad Los Angeles 1984" Br commemorative medallion set (24xdiff) in original, somewhat worn display case (31mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ausztria 1933. Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24. ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. /  Austria 1933. Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933 silver plated Br award medal. DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933 Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
30719.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DN Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem jelzett Ag sportérem (12,44g/0.800/31mm) T:1-
30720.

DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" jelzett Ag sportérem (12,44g/0.800/31mm) T:1-

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
DN Old Boys of Vasas SC Budapest kétoldalas, ezüstpatinázott Br labdarúgó sport emlékérem, egyik oldalon a játékosok aláírásaival (63mm) T:2 ü.
30721.

DN "Old Boys of Vasas SC Budapest" kétoldalas, ezüstpatinázott Br labdarúgó sport emlékérem, egyik oldalon a játékosok aláírásaival (63mm) T:2 ü.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
6xklf Br sport díjéremtétel, közte 3db Füsti Ötvös gyártói jelzéssel T:1-2
30722.

6xklf Br sport díjéremtétel, közte 3db "Füsti Ötvös" gyártói jelzéssel T:1-2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
30db-os, főleg sport díjéremből álló tétel, közte több Újpest (Budapesti Dózsa) és leventeverseny + 3db pénzérme, közte Német Birodalom 1886F 1M Ag T:vegyes 30pcs, mostly sport award medals, including several Újpest (Budapesti Dózsa) and levente competition + 3pcs coins, within German Empire 1886F 1 Mark Ag C:mixed
30723.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft