Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 127

19000.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 298,70
1 388,89
Iposa 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, Bruttó 17,07 g, d: 18 mm / 18C gold Iposa womens watch. Works well, 17,07 g, d: 18 mm
19001.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
519,48
555,56
Ezüst (Ag) 6 személyes evőkészlet vágott angol fazon. (6 db evőkanál, 6 db villa, 6 db kés, 6 db mokkás kanál, 6 db teáskanál, 1 db merőkanál, 1 db húsvilla, 1 db tejmerő kanál, 1 db köretes kanál) Jelzett. nettó: 1430 g + kések.
19002.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
727,27
777,78
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca. Jelzett, kopott, 39x28 cm, nettó:603g
19003.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,74
277,78
Ezüst (Ag) Tálca 6 db vodkás pohárral, jelzett, 29x14 cm, nettó: 458g
19004.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,77
250,00
Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
19005.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,82
194,44
Ezüst (Ag) 6 db kanál (nettó: 328g) és 11 db vegyes evőeszköz (bruttó:631g). Kopott, sérült. Jelzett.
19006.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
166,67
Ezüst (Ag) tükör, Jelzett. Fazettált üveggel. vésésekkel 27 cm
19007.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,56
44,44
Ezüst (Ag) talpú, nagyméretű, kristály váza. Jelzett, mini csorbák. m:19 cm
19008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Ezüst (Ag) fedeles tégely, üveg aljjal. Csorba. Jelzett. br:12,9g
19009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Ezüst (Ag) nyaklánc csiszolt üveg gömbökkel 50 cm
19010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, halálfejes medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 33,64 g
19011.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,57
30,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.