1937 Szécsi Ferenc: Statisztikai-földrajzi világatlasz. Bp.,[1937], Universum, 78+2 p.+23 (térképek) t. +63+1 p. Egészvászon-kötésben, két kijáró térkép táblával, benne egy sérült lappal (rajta szöveget nem érintő hiánnyal), és egy sérült térképtáblával, benne foltos lapokkal is, megviselt állapotban, kissé dohos.
cca 1920 Magyarország és a szomszédos államok - La Hongrie et les pays limitrophes, rajzolta: Lantos István, magyar és francia nyelven, kartonra kasírozva, 17x24 cm