11815.
404. Lezárult gyorsárverés
Órák
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Régi utazó asztali óra, réz, mechanikus szerkezettel, bőr tokban, kopott, kissé sérült, nem jár, 9x7,5x4 cm