XIX. sz. vége Osztrák 63. gyalogezred címerrel ellátott porcelán tál.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500030/XIX-sz-vege-Osztrak-63-gyalogezred-cimerrel-ellatott-porcelan-tal-Serult-63-inftr-rg~II2496896
2496896
13300
404
Military
Leírás: XIX. sz. vége Osztrák 63. gyalogezred címerrel ellátott porcelán tál. Sérült. / 63. inftr rgmt porcelain bowl, damaged. d: 16 cm, m: 10 cm
: karap_norbert