Régi üvegezett fa keret, erdélyi népviseletet ábrázoló ofszet nyomattal, keret hátoldalán Kalotai Elemér üveges és képkeretező 1940 körüli címkéjével, keret kopott, belső méret: 23,2×18,7 cm
Régi, dekoratív, üvegezett ovális képkeret gobelinképpel, hátoldalán Klein Zoltán egri üveg-porcelán kereskedő, képkeretező címkéjével, korának megfelelő, kisebb sérülésekkel, 30,5x24,5 cm
3 db régi, dekoratív, aranyozott képkeret, közte 2 üveggel és fotóval, az egyik hátoldalán Hoffman Ferencz Képkereskedés és Képkeretgyár Bp. címkével, koruknak megfelelő kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 20,5x15 cm, 24x17 cm, 25x19 cm