10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Angol karaffa, formába öntött üveg, ezüstözött szerelékkel, jelzett, a fémen kisebb kopásnyomokkal, belső részén vízkőnyomokkal, m: 29,5 cm