Bolhapiac Tételek száma: 610
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2443870
12202
404
Flea Market
Norvég díszkanál dobozában, ezüstözött, h: 13,5cm 2461514
12203
404
Flea Market
6 db alpakka kiskanál, eredeti kartondobozában, kopott, h: 11 cm 2461597
12204
404
Flea Market
Merev fém bizsu nyaklánc azurit-malachit függővel, d: 12 cm 2443772
12205
404
Flea Market
Muránói mikromozaik kitűző, kopott, sérült. 3,5 cm 2492550
12206
404
Flea Market
Kis logarléc bőr tokjában 14 cm 2472331
12207
404
Flea Market
Tájoló, műanyag házzal. jó állapotban d: 7 cm 2495579
12208
404
Flea Market
Gilette borotva, fém dobozban. 2459977
12209
404
Flea Market
6db varró tétel (csont férc bontó, csont és fa tűtartó, fa cérnatartó) 2409376
12210
404
Flea Market
Indiai, teás kanna, réz tál, zománc festett. 13x12 cm 2409421
12211
404
Flea Market
Manikűr reszelők klipszek, stb. 2495537
12212
404
Flea Market
Gyöngyház berakásos gyógyszeres dobozka d: 3 cm 2495209
12213
404
Flea Market
Norica-Pick-Up gramofontű cca. 200 db, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft