Bolhapiac Tételek száma: 610
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2474876
12214
404
Flea Market
Kis papírdoboznyi ásvány (achát, hegyikristály, ametiszt, stb.) 2269734
12215
404
100
Flea Market
Filc kislány manó figura kulcstartó, 'Boldog Karácsonyt' felirattal, h: 10 cm. 2495065
12216
404
Flea Market
Mexx black 30 ml parfüm, tartalommal, eredeti dobozában 2495212
12217
404
Flea Market
Ritka Ton-Funk német gramofontűk cca. 200 db, jó állapotban. 2270570
12218
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, zsenília baba figura, h: 6 cm 2270900
12219
404
100
Flea Market
'Adventi koszorú', színes karácsonyfadísz, d: 6 cm 2144680
12220
404
Flea Market
Ázsiai aranyhalat mintázó ásvány medál, h: 2,5 cm 2270926
12221
404
100
Flea Market
3 db műanyag karácsonyfadísz, d: 4 cm 2463836
12222
404
Flea Market
Borostyán szipka, jelzett gyűrűvel, kopott sérült tokjában. h:4,5cm 2270583
12223
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, síelő zsenília baba figura, h:8 cm 2270597
12224
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, síelő zsenília mikulás figura, h:6 cm 2457947
12225
404
Flea Market
Egyiptomi fali büszt.
Alumínium, kopott, 16x12cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft