Bolhapiac

Tételek száma: 610

Melankólia (Dürer után). Nyomat, könnyűfém lapon, apró kopásnyomokkal, 45x36 cm
11863.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Nagy Sándor Bucephalost szelíditi meg (Francois Schommer után). Nyomat, könnyűfém lapon, apró kopásnyomokkal, 47x33 cm
11864.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Malévos jegyzettömbök, írótömbök, jegytartók gyűjteménye
11865.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9 db DVD egészségmegőrző, edzésprogramok, stb, Jóga, pilates, stb.
11866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12 db számítógépes CD ROM mese, állatok, stb
11867.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Üveg kínáló készlet 6+1 darabos d: 21 cm
11868.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
File twist. Pörgetős asztali névjegytartó, jegyzettartó, eredeti dobozában.
11869.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Régi, réz pipere készlet. 3 darabos, fogkefe tartóban (lepattanással) további tárgyak: ollók, cipőzúzó
11870.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kerámia asztali kínáló készlet. Német, fa tartóval. Újszerű állapotban
11871.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes alpakka és fém tárgyak egy tételben
11872.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes bolhapiaci tétel íróasztali kellékek, régi dugóhúzó, stb
11873.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Professor EP103 Elektromos serpenyő - olajban sütésre, grillezésre, roston sütésre, tészta sütésre, főzésre és melegítésre használható, mérete: 38 x 29 x 8 cm, hőmérséklet-szabályozás 0 és 220°C között, áramellátás: 230 V / 50Hz, teljesítmény: 1500W, gőznyílással ellátott üveg fedő, könnyű tisztítás. Működik. Gyári sérült dobozában.
11874.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: