Bolhapiac Tételek száma: 610
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497134
11850
404
Flea Market
Zománcozott fém teás kanna fedéllel, kopásnyomokkal, m: 16 cm, d: 22 cm 2493339
11851
404
Flea Market
Cipősdoboznyi írószer tétel. 2492986
11852
404
Flea Market
Philips fejhallgató eredeti dobozában, újszerű állapotban 2492588
11853
404
Flea Market
Nagy méretű réz levélbedobó nyílás takaró kapura 33x8 cm 2450568
11854
404
15000
Flea Market
Falikar pár, réz, gyertyaizzós kivitel. m:40cm 2492741
11855
404
Flea Market
Máté János: Réz fali tál, jelzett, jó állapotban, d: 27 cm 2497885
11857
404
Flea Market
Vegyes orvosi eszköz tétel régi fém cigarettás dobozban 2496806
11858
404
Flea Market
Régi réz gyertatyartó pár, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm, 2494603
11859
404
Flea Market
Régi fa doboz, laza fedéllel, sérült, hiányos, 15x15x15 cm 2451359
11860
404
Flea Market
3 db faragott fa tárgy + egy réz gyertyatartó 12 cm 2186047
11861
404
2200
Flea Market
Régi, zománc tésztaszűrő d: 24 cm kopásokkal 2497711
11862
404
4800
Flea Market
Antik ón tálca, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 35x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: